Ataşehir Boyacı

İstanbul Ataşehir’de şehir yaşantısının oldukça hızlı bir şekilde yaşanması insanların daha sık boya badana işlemlerine ihtiyaç duymasına sebep oluyor. Bir yandan araçların dumanları sebebiyle duvarların kirlenmesi bir yandan da insanların hızlı şehir yaşantısı sebebiyle duvarları temizlemeye zaman bulamaması badananın daha kısa süre içerisinde yapılmasına sebep olmaktadır.

Evlerde boya badana işlerinin amatör yöntemler ile yapılması son derece hatalı bir karar olur. Hem duvarlar ve tavan istenen görüntüye kavuşamayacak hem de etraf zarar görecektir. Bunun yerine Ataşehir boyacı hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçilmesi gerekli olur. Bizlere ulaşım sağladığınızda kısa sürede adreslerinize gelen ekiplerimiz boyama işlemlerini kusursuz bir şekilde tamamlar.

Otopark Boyama Hizmeti

İstanbul’da çok ciddi bir park sorunu var. İnsanlar bu sorunun yaşanmaması adına konut projelerinin en alt katında otoparklara yer veriyorlar. Ancak projelerde yer alan otoparklar maliyet sebebiyle bakımsız yerlere dönüşüyorlar. Birçok apartmanda bu kısımların boya badana işlemleri gerçekleştirilmeden bırakılıyor. Anadolu yakası boyacı olarak hizmet veren firmamız bu otoparkların boyanması ve son derece şık alanlar haline getirilmesi aşamasında harika hizmetler sunuyor.

Firmamız tarafından sunulan otopark boyama hizmeti konutlarda yer alan kişisel otoparklar ile sınırlı değil. Şehir merkezlerinde yer alan çok katlı otoparkların boyama hizmetini de firmamız en iyi fiyatlarla sizlere sunuyor. Çok geniş bir alana kurulmuş olan otoparklar kalabalık bir ekiple en kısa sürede boyanıp tekrar hizmete açılıyor.

Yapılarda Merdiven ve Kapı Boyama Hizmeti

Boya dendiğinde akla her zaman tavan ve duvarlar gelir. Genellikle bu elemanların kirlenmesi ve badanasının yapılması sebebiyle bu durum oldukça doğaldır. Ancak dairelerin içinde ve apartmanın genelinde kapılar ve merdivenler de sürekli olarak boyanma ihtiyacı duyar. Ekiplerimiz uygun fiyata boyacı hizmeti sunarken evin bu kısımlarını da kusursuz bir şekilde boyayacaktır.

Kapı ve merdiven boyama işlemleri duvar ve tavandan belirli yönlerden ayrılır. Kapı ve merdivenlerde boyacının çok daha ince çalışması gerekmektedir. Firmamızın kullandığı özel malzemeler sayesinde kapı ver merdivenler boyanırken etraf kesinlikle zarar görmez. Özellikle kapının boyanmayacak olan metal kısımlarına boya bulaşmayacaktır.