Bostancı Boyacı

Hiç kuşkusuz Bostancı İstanbul’un en güzel noktalarından bir tanesi. İnsanlar imkanları dahilinde Bostancı’da yaşamak, çalışmak ya da vakit geçirmek için çaba sarf ediyorlar. Bostancı’da bulunan evlerin ve işyerlerinin her zaman bakımlı ve şık durmasını isteyen kişiler düzenli olarak badana yaptırmaktadır. Bu hizmeti alırken de profesyonel firmaları tercih ederler.

Kapalı bir alana girdiğinizde sizleri ilk etkileyecek olan etmen duvarlar olur. Duvarların çok güzel bir şekilde boyanmış olması, düzenli ve şık görünümü sizleri direkt olarak etkileyecektir. Bu sebeple de kapalı alanların düzenli olarak boyanması şarttır. Bostancı boyacı hizmeti veren firmamız bu ihtiyaçları muhteşem bir şekilde karşılar. Kısa süre içerisinde tamamlanabilen bu hizmet ile kapalı alanlar hiç olmadığı kadar güzel gözükecektir.

Bostancı Badana Hizmeti Öncesi Ücretsiz Keşif Hizmeti

Kurumsal bir yapıda hizmet veren firmamız bütün müşterilerine eşit mesafede olmaktadır. Bu doğrultuda sunulan hizmet karşılığında talep edilen ücretler çok öncesinden belirlenmiştir. Haksızlıkların önüne geçmek adına firmamız oda başına bir hizmet sunmaz. Duvarların ve tavanın metrekaresine göre maliyet hesabı yapılacaktır.

Bunun belirlenmesi için ekiplerimiz evlerinize gelerek keşifleri yaparlar. Keşif işlemleri yalnızca birkaç dakika sürecek ve sizleri rahatsız etmeyecektir. Sizin belirlediğiniz saatlerde gelen ekiplerimiz ölçümlerini yaptıktan sonra sizlere maliyet konusunda bilgi sunarlar. Bunun ardından Anadolu Yakası boyacı hizmetini almaya karar verirseniz ekiplerimiz gelerek evlerinizi muhteşem bir hale getirmek için çabalayacaktır.

Boyacılıkta %100 Müşteri Memnuniyeti

Uzun yıllardır İstanbul’da boyacı ihtiyacını karşılayan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bütün çabamız müşterilerimizin bizlerden aldıkları hizmetten memnun olması ve etrafına bizi önermesi amacıyla harcanmaktadır. Bu doğrultuda uygun fiyata boyacı hizmeti sunulurken ilk aşamadan bitişe dek özenli bir çalışma söz konusu olacaktır.

Adreslerinize gelen ekiplerimiz giyimlerine ve bakımlarına dikkat ederler. Her zaman ekipmanlarımız yanımızda olacaktır. Eşyalarınız kusursuz bir şekilde koruma altına alınır. Eşyalarda yaşanan en ufak bir zarar dahi firmamız tarafından karşılanacaktır. Bunun sonrasında badana işlemlerine başlanırken işlemlerin sonunda sizlerden ücretler tahsil edilir. Tamamen memnuniyetiniz sağlandıktan sonra ücret talebi gerçekleşecektir.