Telefon
WhatsApp
Top

EFORM MÜHENDİSLİK

Misyon & Vizyonumuz

Eform Mühendislik KGM standartlarına uygun yatay ve düşey işaretleme yapmak amacıyla kurulmuş, kendi sektöründe uzman bir kadroyla faaliyetlerine 2017 yılında başlamıştır.Bilimin ve teknolojinin yılmaz takipçisi olan firmamız, 2017 Yılında kendi sektöründe %40 büyüme gerçekleştirmiştir. Eform Mühendislik, yatay ve düşey trafik işaretlerinin, trafik güvenliğindeki öneminin bilincindedir.

KGM ve Belediyelerin projelerini hayata geçirerek vermiş olduğu trafik mühendisliği hizmetlerinin yanı sıra alışveriş merkezlerinin otoparkları, havaalanları, yarış pistleri ve fabrikalar gibi projelerin yatay ve düşey işaretleme işlerini başarıyla yapmaktadır.

Uygulama konusunda olumlu sonuçlar alınabilmesi için, asfalt sıcaklığı, yol yüzeyi temizliği, bağıl nem ortam sıcaklığı ve yol yüzeyindeki boyanın etkilenebileceği çözücüler de dikkate alınarak, uygulama kalitesini artırmak için titizlikle çalışılmaktadır.

Eform Mühendislik,tecrübe ve birikimiyle yoğrulmuş geniş kadrosu sayesinde Yüklendiği Bütün Projeleri zamanında teslim etmiştir. Eform Mühendislik güvenilirdir.

9.624


KM

Yol Çizdik

1.420


m2

Yaya Geçidi Çizdik

84


Fabrika G. Çizdik

15


Otopark Çizdik

Şimdi en iyi otoyol çizgi ile iletişime geçin!

İş çözümleriniz için yüksek standartlı kaliteli iş yapıyoruz.